Αθλητισμός

Νέα / Ανακοινώσεις

ΝΤΙΔΗΜΑΡΧΙΑ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ                           Τ Μ Η Μ Α   Α Θ Λ Η Τ Ι Σ Μ Ο Υ    

Ηράκλειο        6/6/2018     

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

7Ο  ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ  ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ   2018

Σας ανακοινώνουμε τα αποτελέσματα του Εργασιακού Τουρνουά Ποδοσφαίρου , που διοργανώνει ο ΔΟΠΑΦΜΑΗ στις εγκαταστάσεις του ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟΥ της 5ης αγωνιστικής , καθώς και το πρόγραμμα της  6ης αγωνιστικής .

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ   5ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

                                    ΟΜΑΔΕΣ                                     ΑΠΟΤ.                      

Antikristo.com

ΠΑΛ. ΤΥΛΙΣΟΥ

3-0 α.α.

ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ

ΑΡΤ. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ

2-1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΠΑΛ. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ

2-1

ΔΑΣΚΑΛΟΙ

ΛΟΓ. ΓΡ. ΚΟΤΖΑΜΑΝΗ

5-6

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ

3-1

ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ

ΠΟΛ. ΣΥΛ. ΒΑΣΙΛΕΙΕΣ

3-3

ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ

5-4

ΔΙΑΣ

ΙΤΕ

6-2

CRETA  INTERCLINIC

ΠΑΛ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ

5-9

ΠΑΛ. ΡΟΥΒΑ

ΤΣΙΓΩΝΗΣ

4-4

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΥ

1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

13

2

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ

10

3

ΠΑΛ. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ

10

4

ΚΑΒΑ  ΠΕΤΡΑΚΗ

10

5

ΔΙΑΣ

7

6

ΙΤΕ

6

7

ΠΑΛ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ

6

8

ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ

4

9

CRETA  INTERCLINIC

3

10

ΕΛΜΕ

1

11

ΠΟΛ. ΣΥΛ. ΒΑΣΙΛΕΙΕΣ

1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΥ

1

ΛΟΓ. ΓΡ. ΚΟΤΖΑΜΑΝΗ

12

2

ΠΑΛ. ΤΥΛΙΣΟΥ

9

3

ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ

9

4

ΑΡΤ.   ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ

7

5

ΠΑΛ. ΡΟΥΒΑ

7

6

Antikristo.com

7

7

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ

6

8

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

5

9

ΔΕΗ

4

10

ΤΣΙΓΩΝΗΣ

4

11

ΔΑΣΚΑΛΟΙ

1

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  6ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΟΜΑΔΕΣ                       ΗΜ/ΝΙΑ      ΩΡΑ

ΑΡΤ. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ

Antikristo.com

ΠΕΜ  7-6-2018

20.00

ΠΟΛ. ΣΥΛ. ΒΑΣΙΛΕΙΕΣ

ΔΙΑΣ

ΠΕΜ  7-6-2018

20.00

ΛΟΓ. ΓΡ. ΚΟΤΖΑΜΑΝΗ

ΠΑΛ. ΤΥΛΙΣΟΥ

ΠΕΜ  7-6-2018

21.00

ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΠΕΜ  7-6-2018

21.00

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ

ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ

ΠΕΜ  7-6-2018

22.00

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

ΠΑΛ. ΡΟΥΒΑ

ΠΕΜ  7-6-2018

22.00

ΔΕΗ

ΔΑΣΚΑΛΟΙ

ΠΑΡ. 8-6-2018

21.00

ΕΛΜΕ

CRETA  INTERCLINIC

ΠΑΡ. 8-6-2018

21.00

ΙΤΕ

ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ

ΠΑΡ. 8-6-2018

22.00

ΠΑΛ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ

ΠΑΡ. 8-6-2018

22.00

ΠΑΛ. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ

ΡΕΠΟ

ΡΕΠΟ

ΡΕΠΟ

ΤΣΙΓΩΝΗΣ

ΡΕΠΟ

ΡΕΠΟ

ΡΕΠΟ

Σας υπενθυμίζουμε τον τρόπο διεξαγωγής του τουρνουά

ΣΥΣΤΗΜΑ   ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ  PLAY  OFF

     Β΄    ΦΑΣΗ

ΘΕΣΗ 1-4

ΗΜΕΡ

ΩΡΑ

ΣΚΟΡ

Α

Θέση 1-4

1Α   

2Β     

Β

Θέση 1-4

1Β        

ΗΜΕΡ

ΩΡΑ

ΣΚΟΡ

Θέση 1-2

Νικ.A

Νικ.B

Θέση 3-4

Ηττ.Α

Ηττ.Β

ΘΕΣΗ 5-8

ΗΜΕΡ

ΩΡΑ

ΣΚΟΡ

Α

Θέση 5-8

3Α   

4Β     

Β

Θέση 5-8

3Β        

ΗΜΕΡ

ΩΡΑ

ΣΚΟΡ

Θέση 5-6

Νικ.A

Νικ.B

Θέση 7-8

Ηττ.Α

Ηττ.Β

ΘΕΣΗ 9-12

ΗΜΕΡ

ΩΡΑ

ΣΚΟΡ

Α

Θέση 9-12

5Α   

6Β     

Β

Θέση 9-12

5Β        

ΗΜΕΡ

ΩΡΑ

ΣΚΟΡ

Θέση 9-10

Νικ.A

Νικ.B

Θέση 11-12

Ηττ.Α

Ηττ.Β

ΘΕΣΗ 13-16

ΗΜΕΡ

ΩΡΑ

ΣΚΟΡ

Α

Θέση 13-16

7Α   

8Β     

Β

Θέση 13-16

7Β        

ΗΜΕΡ

ΩΡΑ

ΣΚΟΡ

Θέση 13-14

Νικ.A

Νικ.B

Θέση 15-16

Ηττ.Α

Ηττ.Β

ΘΕΣΗ 17-20

ΗΜΕΡ

ΩΡΑ

ΣΚΟΡ

Α

Θέση 17-20

9Α   

10Β     

Β

Θέση 17-20

9Β        

10Α

ΗΜΕΡ

ΩΡΑ

ΣΚΟΡ

Θέση 17-18

Νικ.A

Νικ.B

Θέση 19-20

Ηττ.Α

Ηττ.Β

ΘΕΣΗ :21-22

ΗΜΕΡ

ΩΡΑ

ΣΚΟΡ

Θέση 21-22

11 A

11 B

               Για το 2018 το τουρνουά  απαρτίζουν:

-      Τον Α  όμιλο 11 ομάδες

-      Τον Β  όμιλο 11 ομάδες

     Για το 2019 θα γίνουν δύο κατηγορίες : (Α-Β)

-      Την Α΄ κατηγορία οι πρώτες 10 ομάδες ,της τελικής βαθμολογίας του 2018

-      Την Β΄ κατηγορία οι υπόλοιπες  ομάδες ,της τελικής βαθμολογίας του 2018 και όλοι οι νέοι φορείς –ομάδες

ΤΜΗΜΑ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

ΔΟΠΑΦΜΑΗ

Στοιχεία Επικοινωνίας - Τμήμα Αθλητισμού

dopafmai logo small

Δημοτικός Οργανισμός Προσχολικής Αγωγής − Φροντίδας και Μαζικής Άθλησης Ηρακλείου - ΔΟΠΑΦΜΑΗ

map location Διεύθυνση

Νίκου Ξυλούρη και Σόλωνος Γωνία, 71306 Πατέλες Ηράκλειο Κρήτης

mail Email

dopafmai.heraklion@gmail.com

telephone 2 Τηλέφωνο

2810 215080,215082

fax Τηλεμοιoτυπία (Fax)

2810 215090, 215099