Αθλητισμός

Νέα / Ανακοινώσεις

6ου   ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ  ΜΠΑΣΚΕΤ – ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ  2017

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ

MOΥΣ. ΣΧΟΛΗ ΜΕΣΣΑΡΑ 30-53
Π.Σ. ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ 42-48
ΜΕΛΕΣΣΕΣ HAMED 49-14
ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ RETRO 23 42-47
ΚΡΗΤΙΔΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ 42-38
ΠΑΓΝΗ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ 50-54
ΥΠΑ ΣΚΟΥΡΑΣ 38-31
ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΔΑΣΚΑΛΟΙ 34-29
EΠΙΣΚΟΠΗ ΙΝΤΕRNOUS 37-60
ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ 56-59
ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΜΕΡΑΣΤΡΙ 20-00
Π. ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ Π. Σ. ΡΩΜΑΝΟΣ 41-46
ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ ΠΟΑ ΜΕΛΗ 34-44
ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ 37-51
Π. ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ 40-34
Α. Τ. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 52-48
COSMOS SPORT ITE 52-42
ΕΛΜΕ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 44-51
CGP SMED 32-36
Π. ΟΦΗ ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ 64-30
ΑΛΑΓΝΙ ΚΟΥΤΡΗΣ 39-64
CRETAPHON ΣΕΑΠ 51-32
ΤΕΕ ΤΑΚ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 31-50
ΤΡΑΠ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ 17-63

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ  1/6--10/6

ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓ ΚΑΤΗ ΟΜΙΛΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ  1/6 18.00 8Η Β Β ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ  1/6 19.45 8Η Β Β ΠΑΛ.ΜΕΣΣΑΡΑΣ ΜΕΛΛΕΣΣΕΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ  1/6 21.30 7Η Α Β ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΠΟΑ
               

ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ  1/6 19.30 8Η Β Β ΕΛΚΕΘΕ HAMED
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ  1/6 21.15 8Η Β Γ RETRO 23 ΚΡΗΤΙΔΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ  2/6 18.00 8Η Β Γ ΣΚΟΥΡΑΣ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ  2/6 19.45 9Η Α Α ΚΟΥΤΡΗΣ Α.Τ.ΠΕΡΙΦ-ΑΣΤΥ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ  2/6 21.30 8Η Β Γ ΟΠΤΙΚΟΙ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ  2/6 19.30 8Η Β Γ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ΠΑΓΝΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ  2/6 21.15 9Η Α Α ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ  3/6 10.00 2Η Γ10-15 Β-ΦΑΣΗ SMED ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ  3/6 11.45 2Η Γ1-9 Β-ΦΑΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ  3/6 13.30 2Η Γ1-9 Β-ΦΑΣΗ INTERNUS ΒΑΓΙΩΝΙΑ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ  3/6 10.00 2Η Γ10-15 Β-ΦΑΣΗ  CGP ΣΕΑΠ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ  3/6 11.45 2Η Γ10-15 Β-ΦΑΣΗ GRETAPHON ΜΕΡΑΣΤΡΙ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ  3/6 13.30 2Η Γ1-9 Β-ΦΑΣΗ ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗ
               

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ  6/6 18.00 8Η Β Α ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ Π.ΑΝΔΡΟΓΕΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ  6/6 19.45 8Η Β Α ΧΑΟΧ ΤΕΕ/ΤΑΚ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ  6/6 21.30 9Η Α Β ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ  6/6 19.30 8Η Β Α OFF ROAD CLUB ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ  6/6 21.15 8Η Β Α Π,Σ. ΡΩΜΑΝΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 7/6 18.00 9Η Α Α ΙΤΕ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 7/6 19.45 9Η Α Α COSMOS SPORT ΑΛΑΓΝΙ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 7/6 21.30 9Η Α Β ΠΟΑ ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 7/6 19.30 9Η Α Β ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 7/6 21.15 9Η Α Β ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ  ΤΡΑ Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ

                                            

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ  8/6 18.00 9Η Β Β ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ  8/6 19.45 9Η Β Β ΜΕΛΕΣΣΕΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ  8/6 21.30 9Η Β Γ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ ΚΡΗΤΙΔΑ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ  8/6 19.30 9Η Β Β ΕΛΚΕΘΕ Π.ΜΕΣΣΑΡΑ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ  8/6 21.15 9Η Β Β HAMED ΟΤΕ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ  9/6 18.00 3Η Γ1-9 Β-ΦΑΣΗ ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ  9/6 19.45 3Η Γ1-9 Β-ΦΑΣΗ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΙNTERNUS
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ  9/6 21.30 8Η Β Γ ΟΠΤΙΚΟΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ  9/6 19.30 9Η Β Γ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ ΥΠΑ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ  9/6 21.15 9Η Β Γ RETRO 23 ΠΑΓΝΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ  10/6 10.00 3Η Γ10-15 Β-ΦΑΣΗ GRETAPHON ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ  10/6 11.45 9Η Β Α ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΤΡΑ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ  10/6 13.30 9Η Β Α ΤΕΕ/ΤΑΚ ΡΩΜΑΝΟΣ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ  10/6 10.00 3Η Γ10-15 Β-ΦΑΣΗ SMED ΣΕΑΠ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ  10/6 11.45 9Η Β Α OFF ROAD CLUB Π.ΧΑΟΧ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ  10/6 13.30 9Η Β Α ΗΡΟΔΟΤΟ.ΜΕΛΗ Π.ΑΝΔΡΟΓΕΑ

                                                                ΤΜΗΜΑ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΔΟΠΑΦΜΑΗ

Στοιχεία Επικοινωνίας - Τμήμα Αθλητισμού

dopafmai logo small

Δημοτικός Οργανισμός Προσχολικής Αγωγής − Φροντίδας και Μαζικής Άθλησης Ηρακλείου - ΔΟΠΑΦΜΑΗ

map location Διεύθυνση

Νίκου Ξυλούρη και Σόλωνος Γωνία, 71306 Πατέλες Ηράκλειο Κρήτης

mail Email

dopafmai.heraklion@gmail.com

telephone 2 Τηλέφωνο

2810 215080,215082

fax Τηλεμοιoτυπία (Fax)

2810 215090, 215099