Αθλητισμός

Νέα / Ανακοινώσεις

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ

     
ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ 56-28
RETRO 23 ΣΚΟΥΡΑΣ 55-36
ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ ΚΡΗΤΙΔΑ 29-54
ΟΠΤΙΚΟΙ ΥΠΑ 24-35
INTERNUS ΔΑΣΚΑΛΟΙ 58-31
ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΒΑΓΙΩΝΙΑ 37-50
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΑΛΑΓΝΙ 25-39
ΚΟΥΤΡΗΣ ΙΤΕ 47-44
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΜΕ 35-48
ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ Π. ΗΡΟΔΟΤΟΥ 42-53
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΠΟΑ ΜΕΛΗ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ 66-30
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ Α. Τ. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ 50-29
Π.Σ. ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ 38-29
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΗΡΟΔΟΤΟ ΜΕΛΗ 37-36
Π. ΟΦΗ ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ 58-37
ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΣΕΑΠ 52-39
ΜΕΡΑΣΤΡΙ CRETAPHON 28-35
CGP ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ 41-42
Π. ΧΑΟΧ Π. ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 27-35
OFF ROAD CLUB ΤΡΑΠ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ 30-35
Π.Σ. ΡΩΜΑΝΟΣ ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ 26-39
ΟΤΕ ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ 40-43

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ  25/5-3/6

ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓ ΚΑΤΗ ΟΜΙΛΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ  25/5 20:00 7Η Β Β MOΥΣ. ΣΧΟΛΗ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ  25/5 21:30 7Η Β B Π.Σ. ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ  26/5 20:00 7Η Β Β ΜΕΛΕΣΣΕΣ HAMED
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ  26/5 21:30 7Η Β Γ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ RETRO 23

ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ  26/5 20:30 7Η Β Γ ΚΡΗΤΙΔΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ  26/5 22:00 7Η Β Γ ΠΑΓΝΗ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ  27/5 10:00 7Η Β Γ ΥΠΑ ΣΚΟΥΡΑΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ  27/5 11:30 1Η Γ 1-9 ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΔΑΣΚΑΛΟΙ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ  27/5 13:00 1Η Γ 1-9 EΠΙΣΚΟΠΗ ΙΝΤΕRNOUS

ΒΑΚ ΣΑ  27/5 10.00 1Η Γ 1-9 ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ
ΒΑΚ ΣΑ  27/5 11.30 1Η Γ 10-15 ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΜΕΡΑΣΤΡΙ

                                                                     

ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓ ΚΑΤΗ ΟΜΙΛΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ  29/5 17.00 7Η Β Α Π. ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ Π. Σ. ΡΩΜΑΝΟΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ  29/5 18.30 8Η Α Β ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ ΠΟΑ ΜΕΛΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ  29/5 20.00 8Η Α Β ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ  29/5 21.30 8Η Α Β Π. ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ  29/5 19.00 8Η A Α Α. Τ. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ  29/5 20.30 8Η A Α COSMOS SPORT ITE
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ  29/5 22.00 8Η A A ΕΛΜΕ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ  30/5 20:00 1Η Γ 10-15 CGP SMED
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ  30/5 21:30 8Η Α Β Π. ΟΦΗ ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ  30/5 20:30 8Η Α Α ΑΛΑΓΝΙ ΚΟΥΤΡΗΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ  30/5 22:00 1Η Γ 10-15 CRETAPHON ΣΕΑΠ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ  31/5 20:00 Β A ΤΕΕ ΤΑΚ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ  31/5 21:30 7Η Β A ΗΡΟΔΟΤΟ ΜΕΛΗ Π. ΧΑΟΧ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ  31/5 20:30 7Η B Α ΤΡΑΠ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ  31/5 22:00 8Η B B ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓ ΚΑΤΗ ΟΜΙΛΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ  1/6 18.00 8Η Β Β ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ  1/6 19.45 8Η Β Β ΠΑΛ.ΜΕΣΣΑΡΑΣ ΜΕΛΛΕΣΣΕΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ  1/6 21.30 7Η Α Β ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΠΟΑ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ  1/6 19.30 8Η Β Β ΕΛΚΕΘΕ HAMED
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ  1/6 21.15 8Η Β Γ RETRO 23 ΚΡΗΤΙΔΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ  2/6 18.00 8Η Β Γ ΣΚΟΥΡΑΣ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ  2/6 19.45 9Η Α Α ΚΟΥΤΡΗΣ Α.Τ.ΠΕΡΙΦ-ΑΣΤΥ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ  2/6 21.30 8Η Β Γ ΟΠΤΙΚΟΙ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ  2/6 19.30 8Η Β Γ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ΠΑΓΝΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ  2/6 21.15 9Η Α Α ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ  3/6 10.00 2Η Γ10-15 Β-ΦΑΣΗ SMED ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ  3/6 11.45 2Η Γ1-9 Β-ΦΑΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ  3/6 13.30 2Η Γ1-9 Β-ΦΑΣΗ INTERNUS ΒΑΓΙΩΝΙΑ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ  3/6 10.00 2Η Γ10-15 Β-ΦΑΣΗ CGP ΣΕΑΠ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ  3/6 11.45 2Η Γ10-15 Β-ΦΑΣΗ GRETAPHON ΜΕΡΑΣΤΡΙ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ  3/6 13.30 2Η Γ1-9 Β-ΦΑΣΗ ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗ
               

                 

                                                                                        ΤΜΗΜΑ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

                                                                                                        ΔΟΠΑΦΜΑΗ

Στοιχεία Επικοινωνίας - Τμήμα Αθλητισμού

dopafmai logo small

Δημοτικός Οργανισμός Προσχολικής Αγωγής − Φροντίδας και Μαζικής Άθλησης Ηρακλείου - ΔΟΠΑΦΜΑΗ

map location Διεύθυνση

Νίκου Ξυλούρη και Σόλωνος Γωνία, 71306 Πατέλες Ηράκλειο Κρήτης

mail Email

dopafmai.heraklion@gmail.com

telephone 2 Τηλέφωνο

2810 215080,215082

fax Τηλεμοιoτυπία (Fax)

2810 215090, 215099